ДУКАТ, ТАРАЩАНСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СФЕРИ ПОСЛУГ

Контакти

Юридична адреса
09500, Київська обл., Таращанський р-н, м. Тараща, вул. Ломана, 2
Телефони
Керівник
Кондратенко Петро Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13736375
Дата реєстрації18.10.1995
Дата оновлення01.11.2019
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДУКАТ, ТАРАЩАНСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СФЕРИ ПОСЛУГ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДУКАТ, ТАРАЩАНСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СФЕРИ ПОСЛУГ» присвоєно код 13736375.

Керівником підприємства «ДУКАТ, ТАРАЩАНСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СФЕРИ ПОСЛУГ» є Кондратенко Петро Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДУКАТ, ТАРАЩАНСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СФЕРИ ПОСЛУГ» — Київська обл., Таращанський р-н, м. Тараща, вул. Ломана, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДУКАТ, ТАРАЩАНСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СФЕРИ ПОСЛУГ»
Поділіться інформацією в соцмережах