ТОРГІВЕЛЬНО-ПОСЕРЕДНИЦЬКЕ МАЛЕ ПП ”МАКСИМ”

Контакти

Юридична адреса
07611, Київська обл., Згурівський р-н, с. Терлещина
Керівник
Олександров А. А.
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13736599
Дата реєстрації07.07.2007
Дата оновлення01.11.2019
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОРГІВЕЛЬНО-ПОСЕРЕДНИЦЬКЕ МАЛЕ ПП ”МАКСИМ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОРГІВЕЛЬНО-ПОСЕРЕДНИЦЬКЕ МАЛЕ ПП ”МАКСИМ”» присвоєно код 13736599.

Керівником підприємства «ТОРГІВЕЛЬНО-ПОСЕРЕДНИЦЬКЕ МАЛЕ ПП ”МАКСИМ”» є Олександров А. А., згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОРГІВЕЛЬНО-ПОСЕРЕДНИЦЬКЕ МАЛЕ ПП ”МАКСИМ”» — Київська обл., Згурівський р-н, с. Терлещина.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОРГІВЕЛЬНО-ПОСЕРЕДНИЦЬКЕ МАЛЕ ПП ”МАКСИМ”»
Поділіться інформацією в соцмережах