КОНС’ЮМ-ЦЕНТР, УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
08141, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Святопетрівське, вул. Красного Пахаря, 2б
Керівник
Лозбяков Адольф Степанович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13740135
Дата реєстрації23.03.1993
Дата оновлення07.08.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОНС’ЮМ-ЦЕНТР, УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОНС’ЮМ-ЦЕНТР, УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ» присвоєно код 13740135.

Керівником підприємства «КОНС’ЮМ-ЦЕНТР, УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ» є Лозбяков Адольф Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОНС’ЮМ-ЦЕНТР, УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ» — Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Святопетрівське, вул. Красного Пахаря, 2б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОНС’ЮМ-ЦЕНТР, УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах