ОКСІБОР, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
25030, м. Кропивницький, вул. Волкова, 6а
Телефони
Керівник
Коваленко Володимир Андрійович
Код ЄДРПОУ13745018
Дата реєстрації26.11.2013
Дата оновлення02.12.2014

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОКСІБОР, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОКСІБОР, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13745018.

Керівником підприємства «ОКСІБОР, ФІРМА, ТОВ» є Коваленко Володимир Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОКСІБОР, ФІРМА, ТОВ» — м. Кропивницький, вул. Волкова, 6а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОКСІБОР, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах