МРІЯ, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ

Контакти

Юридична адреса
27641, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Соколівське
Телефони
Керівник
Власенко Микола Олексійович
Код ЄДРПОУ13745084
Дата реєстрації12.04.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МРІЯ, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МРІЯ, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ» присвоєно код 13745084.

Керівником підприємства «МРІЯ, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ» є Власенко Микола Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МРІЯ, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ» — Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Соколівське.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МРІЯ, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах