ОЛЬВІЯ, АГРОФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
25019, м. Кропивницький, вул. Приміська, 22
Телефони
Керівник
Ярова Ірина Миколаївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13745121
Дата реєстрації26.05.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОЛЬВІЯ, АГРОФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОЛЬВІЯ, АГРОФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13745121.

Керівником підприємства «ОЛЬВІЯ, АГРОФІРМА, ТОВ» є Ярова Ірина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОЛЬВІЯ, АГРОФІРМА, ТОВ» — м. Кропивницький, вул. Приміська, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОЛЬВІЯ, АГРОФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах