СТОЖАРИ, ПРИВАТНЕ МАЛЕ ВИРОБНИЧО-ТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
25031, м. Кіровоград, вул. Генерала Жадова, 20, корп.1 к.217
Телефони
Керівник
Бєлоус Анатолій Дмитрович
Бухгалтер
Бєлоус Ольга Миколаївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13747150
Дата реєстрації08.04.1992
Дата оновлення26.06.2012

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СТОЖАРИ, ПРИВАТНЕ МАЛЕ ВИРОБНИЧО-ТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТОЖАРИ, ПРИВАТНЕ МАЛЕ ВИРОБНИЧО-ТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13747150.

Керівником підприємства «СТОЖАРИ, ПРИВАТНЕ МАЛЕ ВИРОБНИЧО-ТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Бєлоус Анатолій Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТОЖАРИ, ПРИВАТНЕ МАЛЕ ВИРОБНИЧО-ТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Кіровоград, вул. Генерала Жадова, 20, корп.1 к.217.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТОЖАРИ, ПРИВАТНЕ МАЛЕ ВИРОБНИЧО-ТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах