УКРТОРГСЕРВІС, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ОПТОВО-РОЗДРІБНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
25014, м. Кропивницький, вул. Кременчуцька, 1
Керівник
Юревич Ганна Михайлівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13747195
Дата реєстрації28.03.1994
Дата оновлення15.11.2011
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРТОРГСЕРВІС, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ОПТОВО-РОЗДРІБНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРТОРГСЕРВІС, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ОПТОВО-РОЗДРІБНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13747195.

Керівником підприємства «УКРТОРГСЕРВІС, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ОПТОВО-РОЗДРІБНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Юревич Ганна Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРТОРГСЕРВІС, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ОПТОВО-РОЗДРІБНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Кропивницький, вул. Кременчуцька, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — возбуждено дело о банкротстве.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРТОРГСЕРВІС, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ОПТОВО-РОЗДРІБНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах