КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРОФСПІЛОК

Контакти

Юридична адреса
25006, м. Кропивницький, пл. Хмельницького, 4
Керівник
Ткаченко Олександр Савич
Код ЄДРПОУ13748289
Дата реєстрації28.10.1993
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРОФСПІЛОК» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРОФСПІЛОК» присвоєно код 13748289.

Керівником підприємства «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРОФСПІЛОК» є Ткаченко Олександр Савич, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРОФСПІЛОК» — м. Кропивницький, пл. Хмельницького, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРОФСПІЛОК»
Поділіться інформацією в соцмережах