МАЛЕ ПП ”СЕРВІС” У ФОРМІ ГОСПОДАРСЬКОГО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДОЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
25029, м. Кропивницький, вул. Пацаєва, 8 корп. 2, к. 88
Керівник
Рогожа Василь Петрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13748585
Дата реєстрації07.07.2007
Дата оновлення01.11.2019
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАЛЕ ПП ”СЕРВІС” У ФОРМІ ГОСПОДАРСЬКОГО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДОЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЛЕ ПП ”СЕРВІС” У ФОРМІ ГОСПОДАРСЬКОГО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДОЛЬНІСТЮ» присвоєно код 13748585.

Керівником підприємства «МАЛЕ ПП ”СЕРВІС” У ФОРМІ ГОСПОДАРСЬКОГО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДОЛЬНІСТЮ» є Рогожа Василь Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЛЕ ПП ”СЕРВІС” У ФОРМІ ГОСПОДАРСЬКОГО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДОЛЬНІСТЮ» — м. Кропивницький, вул. Пацаєва, 8 корп. 2, к. 88.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЛЕ ПП ”СЕРВІС” У ФОРМІ ГОСПОДАРСЬКОГО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДОЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах