УКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ЄЛИСАВЕТ”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Луначарського, 29
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ромоданов Роман Сергійович
Бухгалтер
Гудкова Наталія Іванівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13750398
Дата реєстрації07.06.1994
Дата оновлення06.04.2015
Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ЄЛИСАВЕТ”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ЄЛИСАВЕТ”, ТОВ» присвоєно код 13750398.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ЄЛИСАВЕТ”, ТОВ» є Ромоданов Роман Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ЄЛИСАВЕТ”, ТОВ» — м. Кропивницький, вул. Луначарського, 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ЄЛИСАВЕТ”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах