МАРІНЕР ЛТД, ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
25014, м. Кропивницький, вул. Виставочна, 12а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Смутчак Зінаїда Василівна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ13751819
Дата реєстрації14.10.1992
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАРІНЕР ЛТД, ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАРІНЕР ЛТД, ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 13751819.

Керівником підприємства «МАРІНЕР ЛТД, ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Смутчак Зінаїда Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАРІНЕР ЛТД, ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Кропивницький, вул. Виставочна, 12а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАРІНЕР ЛТД, ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах