ДЮК, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Маркса, 24, к. 403
Керівник
Соловйов Ігор Юрійович
Код ЄДРПОУ13754195
Дата реєстрації25.09.2006
Дата оновлення17.03.2015
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЮК, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЮК, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13754195.

Керівником підприємства «ДЮК, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» є Соловйов Ігор Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЮК, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» — м. Кропивницький, вул. Маркса, 24, к. 403.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЮК, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах