СОЛДАР, ФІРМА, ПРИВАТНЕ МП

Контакти

Юридична адреса
25050, ВУЛ.КРОПИВНИЦЬКОГО, БУД.11, КВ.119, М.КІРОВОГРАД, КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Керівник
Гершкул Микола Іванович
Код ЄДРПОУ13755131
Дата реєстрації18.12.1992
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СОЛДАР, ФІРМА, ПРИВАТНЕ МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОЛДАР, ФІРМА, ПРИВАТНЕ МП» присвоєно код 13755131.

Керівником підприємства «СОЛДАР, ФІРМА, ПРИВАТНЕ МП» є Гершкул Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОЛДАР, ФІРМА, ПРИВАТНЕ МП» — ВУЛ.КРОПИВНИЦЬКОГО, БУД.11, КВ.119, М.КІРОВОГРАД, КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОЛДАР, ФІРМА, ПРИВАТНЕ МП»
Поділіться інформацією в соцмережах