ЛІДІЯ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
26508, Кіровоградська обл., Голованівський р-н., селище Голованівськ, вул. РАДЯНСЬКА, б. 43, корпус А, кв. 5
Телефони
Керівник
Кулик Лідія Іванівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13756060
Дата реєстрації08.12.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛІДІЯ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІДІЯ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 13756060.

Керівником підприємства «ЛІДІЯ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Кулик Лідія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІДІЯ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Кіровоградська обл., Голованівський р-н., селище Голованівськ, вул. РАДЯНСЬКА, б. 43, корпус А, кв. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІДІЯ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах