ГРАНІТ, ПП

Контакти

Юридична адреса
28000, Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Червоноармійська, 45
Телефони
Керівник
Кожемяченко Анатолій Григорович
Код ЄДРПОУ13756314
Дата реєстрації28.11.1991
Дата оновлення28.11.2013

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРАНІТ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРАНІТ, ПП» присвоєно код 13756314.

Керівником підприємства «ГРАНІТ, ПП» є Кожемяченко Анатолій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРАНІТ, ПП» — Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Червоноармійська, 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРАНІТ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах