РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ПАРАФІЇ "СВЯТОГО ДУХА" М. КІРОВОГРАД

Контакти

Юридична адреса
25006, Кіровоградська обл., м. Кіровоград, Ленінський р-н., вул. ДВОРЦОВА, б. 50/46
Телефони
Керівник
Островський Християн
Код ЄДРПОУ13757650
Дата реєстрації25.12.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ПАРАФІЇ ”СВЯТОГО ДУХА” М. КІРОВОГРАД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ПАРАФІЇ "СВЯТОГО ДУХА" М. КІРОВОГРАД» присвоєно код 13757650.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ПАРАФІЇ "СВЯТОГО ДУХА" М. КІРОВОГРАД» є Островський Християн, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ПАРАФІЇ "СВЯТОГО ДУХА" М. КІРОВОГРАД» — Кіровоградська обл., м. Кіровоград, Ленінський р-н., вул. ДВОРЦОВА, б. 50/46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ПАРАФІЇ ”СВЯТОГО ДУХА” М. КІРОВОГРАД»
Поділіться інформацією в соцмережах