ХЛІБНА БАЗА №78, ДОЧП ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ ”ХЛІБ УКРАЇНИ”

Контакти

Юридична адреса
26232, Кіровоградська обл., Маловисківський р-н, с. Злинка, вул. Велигіна, 9
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ковиньова Ольга Юріївна
Бухгалтер
Баранова Людмила Сергіївна
Кількість співробітників105 чел.
Код ЄДРПОУ13760793
Дата реєстрації13.08.2001
Дата оновлення15.07.2016
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХЛІБНА БАЗА №78, ДОЧП ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ ”ХЛІБ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЛІБНА БАЗА №78, ДОЧП ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ ”ХЛІБ УКРАЇНИ”» присвоєно код 13760793.

Керівником підприємства «ХЛІБНА БАЗА №78, ДОЧП ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ ”ХЛІБ УКРАЇНИ”» є Ковиньова Ольга Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЛІБНА БАЗА №78, ДОЧП ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ ”ХЛІБ УКРАЇНИ”» — Кіровоградська обл., Маловисківський р-н, с. Злинка, вул. Велигіна, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЛІБНА БАЗА №78, ДОЧП ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ ”ХЛІБ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах