УЛЬЯНОВСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА ДІЛЬНИЦЯ, КП

Контакти

Юридична адреса
26400, Кіровоградська обл., Благовіщенський р-н, м. Благовіщенське, вул. Леніна, 157
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Міщенко Василь Кіндратович
Бухгалтер
Міщенко Галина Федорівна
Кількість співробітників20 чел.
Код ЄДРПОУ13761918
Дата реєстрації03.12.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УЛЬЯНОВСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА ДІЛЬНИЦЯ, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УЛЬЯНОВСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА ДІЛЬНИЦЯ, КП» присвоєно код 13761918.

Керівником підприємства «УЛЬЯНОВСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА ДІЛЬНИЦЯ, КП» є Міщенко Василь Кіндратович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УЛЬЯНОВСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА ДІЛЬНИЦЯ, КП» — Кіровоградська обл., Благовіщенський р-н, м. Благовіщенське, вул. Леніна, 157.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УЛЬЯНОВСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА ДІЛЬНИЦЯ, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах