САЛЮТ, НАУКОВО-ВОРИБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ

Контакти

Юридична адреса
25002, м. Кропивницький, вул. Жовтневої Революції, 64, к. 50
Телефони
Керівник
Чередніченко Сергій Олексійович
Код ЄДРПОУ13763231
Дата реєстрації11.11.1993
Дата оновлення17.01.2013
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «САЛЮТ, НАУКОВО-ВОРИБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САЛЮТ, НАУКОВО-ВОРИБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ» присвоєно код 13763231.

Керівником підприємства «САЛЮТ, НАУКОВО-ВОРИБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ» є Чередніченко Сергій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САЛЮТ, НАУКОВО-ВОРИБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ» — м. Кропивницький, вул. Жовтневої Революції, 64, к. 50.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САЛЮТ, НАУКОВО-ВОРИБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах