КІРОВОГРАДСЬКИЙ НАУКОВИЙ ТЕХНІЧНО-ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНИХ ВИДІВ РОБІТ У БУДІВНИЦТВІ, КП

Контакти

Юридична адреса
25001, м. Кропивницький, пров. Плетений, 12
Керівник
Казаченко Ігор Вікторович
Бухгалтер
Гуцало Олена Геннадіївна
Кількість співробітників19 чел.
Код ЄДРПОУ13766235
Дата реєстрації18.09.2013
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КІРОВОГРАДСЬКИЙ НАУКОВИЙ ТЕХНІЧНО-ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНИХ ВИДІВ РОБІТ У БУДІВНИЦТВІ, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КІРОВОГРАДСЬКИЙ НАУКОВИЙ ТЕХНІЧНО-ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНИХ ВИДІВ РОБІТ У БУДІВНИЦТВІ, КП» присвоєно код 13766235.

Керівником підприємства «КІРОВОГРАДСЬКИЙ НАУКОВИЙ ТЕХНІЧНО-ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНИХ ВИДІВ РОБІТ У БУДІВНИЦТВІ, КП» є Казаченко Ігор Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КІРОВОГРАДСЬКИЙ НАУКОВИЙ ТЕХНІЧНО-ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНИХ ВИДІВ РОБІТ У БУДІВНИЦТВІ, КП» — м. Кропивницький, пров. Плетений, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КІРОВОГРАДСЬКИЙ НАУКОВИЙ ТЕХНІЧНО-ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНИХ ВИДІВ РОБІТ У БУДІВНИЦТВІ, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах