РАДІЙ-05С, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МП ЗАВОДУ

Контакти

Юридична адреса
27500, Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Калініна, 4
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Атамась Віталій Іванович
Бухгалтер
Юсип Світлана Ісаївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13766880
Дата реєстрації18.06.1991
Дата оновлення15.01.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РАДІЙ-05С, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МП ЗАВОДУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДІЙ-05С, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МП ЗАВОДУ» присвоєно код 13766880.

Керівником підприємства «РАДІЙ-05С, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МП ЗАВОДУ» є Атамась Віталій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДІЙ-05С, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МП ЗАВОДУ» — Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Калініна, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДІЙ-05С, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МП ЗАВОДУ»
Поділіться інформацією в соцмережах