ТРИ-А-ДА, ВКФ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Шевченка, 54, к. 14
Телефони
Керівник
Чебанік Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ13767097
Дата реєстрації05.11.2013
Дата оновлення15.07.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТРИ-А-ДА, ВКФ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРИ-А-ДА, ВКФ, ТОВ» присвоєно код 13767097.

Керівником підприємства «ТРИ-А-ДА, ВКФ, ТОВ» є Чебанік Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРИ-А-ДА, ВКФ, ТОВ» — м. Кропивницький, вул. Шевченка, 54, к. 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРИ-А-ДА, ВКФ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах