ФОНТОМ, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
50099, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Калиниченка, 3
Телефони
Керівник
Зайцев Юрій Олександрович
Код ЄДРПОУ13769966
Дата реєстрації12.08.2013
Дата оновлення05.12.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФОНТОМ, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФОНТОМ, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 13769966.

Керівником підприємства «ФОНТОМ, ПРИВАТНЕ ВКП» є Зайцев Юрій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФОНТОМ, ПРИВАТНЕ ВКП» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Калиниченка, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФОНТОМ, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах