КАРМА, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
25028, м. Кіровоград, вул. Пацаєва, 12, корп.1 к.51
Телефони
Керівник
Пухальський Юрій Михайлович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13770834
Дата реєстрації29.11.1993
Дата оновлення28.01.2014

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАРМА, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАРМА, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13770834.

Керівником підприємства «КАРМА, ФІРМА, ТОВ» є Пухальський Юрій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАРМА, ФІРМА, ТОВ» — м. Кіровоград, вул. Пацаєва, 12, корп.1 к.51.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАРМА, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах