БУДІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПМК-3” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
25004, м. Кропивницький, вул. Родімцева, 127а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Тюрін Ігор Юрійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13771839
Дата реєстрації01.10.1990
Дата оновлення15.10.2014

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БУДІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПМК-3” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПМК-3” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 13771839.

Керівником підприємства «БУДІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПМК-3” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Тюрін Ігор Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПМК-3” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — м. Кропивницький, вул. Родімцева, 127а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПМК-3” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах