ІНЖЕНЕРНА ЕКОЛОГІЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79044, м. Львів, вул. Горбачевського, 8
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Мороз Володимир Іванович
Бухгалтер
Шев’якова Наталія Миколаївна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ13797649
Дата реєстрації26.12.1990
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНЖЕНЕРНА ЕКОЛОГІЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНЖЕНЕРНА ЕКОЛОГІЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 13797649.

Керівником підприємства «ІНЖЕНЕРНА ЕКОЛОГІЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» є Мороз Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНЖЕНЕРНА ЕКОЛОГІЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — м. Львів, вул. Горбачевського, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНЖЕНЕРНА ЕКОЛОГІЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах