ГЕРМЕС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
80100, Львівська обл., м. Червоноград, просп. Шевченка, 23
Телефони
Керівник
Богач Ярослав Ярославович
Код ЄДРПОУ13798608
Дата реєстрації22.07.1991
Дата оновлення27.01.1999
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГЕРМЕС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГЕРМЕС, ТОВ» присвоєно код 13798608.

Керівником підприємства «ГЕРМЕС, ТОВ» є Богач Ярослав Ярославович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГЕРМЕС, ТОВ» — Львівська обл., м. Червоноград, просп. Шевченка, 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГЕРМЕС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах