НАЦІОНАЛЬНЕ ВІДРОДЖЕННЯ, ФОНД

Контакти

Юридична адреса
82200, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Шевченка, 12
Керівник
Гринчишин Богдан Іванович
Код ЄДРПОУ13799819
Дата реєстрації18.04.1991
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАЦІОНАЛЬНЕ ВІДРОДЖЕННЯ, ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАЦІОНАЛЬНЕ ВІДРОДЖЕННЯ, ФОНД» присвоєно код 13799819.

Керівником підприємства «НАЦІОНАЛЬНЕ ВІДРОДЖЕННЯ, ФОНД» є Гринчишин Богдан Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАЦІОНАЛЬНЕ ВІДРОДЖЕННЯ, ФОНД» — Львівська обл., м. Трускавець, вул. Шевченка, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАЦІОНАЛЬНЕ ВІДРОДЖЕННЯ, ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах