ЕЛЕКТРО, КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
81200, Львівська обл., Перемишлянський р-н, м. Перемишляни, вул. Привокзальна, 7Б
Телефони
Керівник
Фіна Микола Миколайович
Код ЄДРПОУ13800185
Дата реєстрації15.11.1990
Дата оновлення21.02.2003
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕЛЕКТРО, КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЛЕКТРО, КООПЕРАТИВ» присвоєно код 13800185.

Керівником підприємства «ЕЛЕКТРО, КООПЕРАТИВ» є Фіна Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЛЕКТРО, КООПЕРАТИВ» — Львівська обл., Перемишлянський р-н, м. Перемишляни, вул. Привокзальна, 7Б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕЛЕКТРО, КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах