ХРОНОС, ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНСТВО, МП ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
79000, м. Львів, вул. Крушельницької, 5, к. 3
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ключеров Герман Миколайович
Бухгалтер
Мадженкова Євгенія Миколаївна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ13800989
Дата реєстрації22.07.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХРОНОС, ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНСТВО, МП ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХРОНОС, ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНСТВО, МП ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 13800989.

Керівником підприємства «ХРОНОС, ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНСТВО, МП ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ» є Ключеров Герман Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХРОНОС, ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНСТВО, МП ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ» — м. Львів, вул. Крушельницької, 5, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХРОНОС, ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНСТВО, МП ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах