ФЛАМІНГО, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79035, м. Львів, вул. Зелена, 115
Бухгалтерія
Керівник
Олєнєва Олена Георгіївна
Бухгалтер
Ковальова Анжела Петрівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ13803404
Дата реєстрації08.06.1994
Дата оновлення20.01.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЛАМІНГО, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЛАМІНГО, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13803404.

Керівником підприємства «ФЛАМІНГО, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ФІРМА, ТОВ» є Олєнєва Олена Георгіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЛАМІНГО, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ФІРМА, ТОВ» — м. Львів, вул. Зелена, 115.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЛАМІНГО, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах