ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ”ТЕЛЕБОЙМАН” /”ТБМ”/ ЛТД

Контакти

Юридична адреса
79066, м. Львів, вул. Довженка, 8
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шимко Ганна Юріївна
Бухгалтер
Крейдич Марія Олексіївна
Кількість співробітників7 чел.
Код ЄДРПОУ13803858
Дата реєстрації11.10.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ”ТЕЛЕБОЙМАН” /”ТБМ”/ ЛТД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ”ТЕЛЕБОЙМАН” /”ТБМ”/ ЛТД» присвоєно код 13803858.

Керівником підприємства «ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ”ТЕЛЕБОЙМАН” /”ТБМ”/ ЛТД» є Шимко Ганна Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ”ТЕЛЕБОЙМАН” /”ТБМ”/ ЛТД» — м. Львів, вул. Довженка, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ”ТЕЛЕБОЙМАН” /”ТБМ”/ ЛТД»
Поділіться інформацією в соцмережах