ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”БЕСКИД” ЗІ СТАТУСОМ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
82446, Львівська обл., Стрийський р-н, с. Загірне
Бухгалтерія
Керівник
Мелень Петро Петрович
Бухгалтер
Садовська Лідія Олегівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13806673
Дата реєстрації27.12.1995
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”БЕСКИД” ЗІ СТАТУСОМ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”БЕСКИД” ЗІ СТАТУСОМ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 13806673.

Керівником підприємства «ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”БЕСКИД” ЗІ СТАТУСОМ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Мелень Петро Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”БЕСКИД” ЗІ СТАТУСОМ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — Львівська обл., Стрийський р-н, с. Загірне.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”БЕСКИД” ЗІ СТАТУСОМ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах