ФІРМА ”ГАЛКОМ-МГ” /МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО/

Контакти

Юридична адреса
79058, м. Львів, вул. Масарика, 18, к. 70
Телефони
Керівник
Горбатенко Микола Григорович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13807299
Дата реєстрації19.11.1991
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФІРМА ”ГАЛКОМ-МГ” /МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО/» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІРМА ”ГАЛКОМ-МГ” /МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО/» присвоєно код 13807299.

Керівником підприємства «ФІРМА ”ГАЛКОМ-МГ” /МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО/» є Горбатенко Микола Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІРМА ”ГАЛКОМ-МГ” /МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО/» — м. Львів, вул. Масарика, 18, к. 70.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІРМА ”ГАЛКОМ-МГ” /МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО/»
Поділіться інформацією в соцмережах