РЕМОНТ, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
03142, м. Київ, Святошинський р-н., ПРОСПЕКТ АКАДЕМІКА ПАЛЛАДІНА, б. 46/2, корпус 4
Керівник
Савіцький Руслан Ярославович
Код ЄДРПОУ13807626
Дата реєстрації10.11.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕМОНТ, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕМОНТ, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 13807626.

Керівником підприємства «РЕМОНТ, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Савіцький Руслан Ярославович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕМОНТ, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Київ, Святошинський р-н., ПРОСПЕКТ АКАДЕМІКА ПАЛЛАДІНА, б. 46/2, корпус 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕМОНТ, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах