ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
80100, Львівська обл., м. Червоноград, вул. Святого Володимира, 11
Керівник
Мисак Іван Миколайович
Код ЄДРПОУ13807773
Дата реєстрації21.11.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 13807773.

Керівником підприємства «ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ ІНВАЛІДІВ» є Мисак Іван Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ ІНВАЛІДІВ» — Львівська обл., м. Червоноград, вул. Святого Володимира, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ ІНВАЛІДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах