ВИСОКИЙ ЗАМОК, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
79011, м. Львів, вул. Базарна, 11
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Литвин Микола Богданович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13809111
Дата реєстрації17.12.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВИСОКИЙ ЗАМОК, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИСОКИЙ ЗАМОК, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13809111.

Керівником підприємства «ВИСОКИЙ ЗАМОК, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Литвин Микола Богданович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИСОКИЙ ЗАМОК, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Львів, вул. Базарна, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИСОКИЙ ЗАМОК, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах