МЕРКУРІЙ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
81000, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Яворів, пл. Ринок, 5
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Воловецький Богдан Дмитрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13810232
Дата реєстрації19.12.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МЕРКУРІЙ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕРКУРІЙ, ТОВ» присвоєно код 13810232.

Керівником підприємства «МЕРКУРІЙ, ТОВ» є Воловецький Богдан Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕРКУРІЙ, ТОВ» — Львівська обл., Яворівський р-н, м. Яворів, пл. Ринок, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕРКУРІЙ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах