ІГАЛ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП

Контакти

Юридична адреса
04053, м. Київ, вул. Артема, 21
Керівник
Кудрій Сергій Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13810893
Дата реєстрації05.12.1991
Дата оновлення28.01.2014

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІГАЛ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІГАЛ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» присвоєно код 13810893.

Керівником підприємства «ІГАЛ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» є Кудрій Сергій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІГАЛ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» — м. Київ, вул. Артема, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІГАЛ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах