МАЦИШИН І КО, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
79058, м. Львів, просп. Чорновола, 45а
Керівник
Мацишин Сергій Улянович
Код ЄДРПОУ13811071
Дата реєстрації30.12.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАЦИШИН І КО, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЦИШИН І КО, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 13811071.

Керівником підприємства «МАЦИШИН І КО, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» є Мацишин Сергій Улянович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЦИШИН І КО, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» — м. Львів, просп. Чорновола, 45а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЦИШИН І КО, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах