АВТОТЕХСЕРВІС, МП

Контакти

Юридична адреса
80380, Львівська обл., Жовківський р-н, с. Гряда
Телефони
Керівник
Кисіль Володимир Олександрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13812314
Дата реєстрації03.10.1991
Дата оновлення31.08.2007

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АВТОТЕХСЕРВІС, МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОТЕХСЕРВІС, МП» присвоєно код 13812314.

Керівником підприємства «АВТОТЕХСЕРВІС, МП» є Кисіль Володимир Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОТЕХСЕРВІС, МП» — Львівська обл., Жовківський р-н, с. Гряда.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОТЕХСЕРВІС, МП»
Поділіться інформацією в соцмережах