КАШТАН, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ТОРГОВО-ПОСЕРЕДНИЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
82300, Львівська обл., м. Борислав, вул. Петлюри, 1
Керівник
Цибрій Іван Васильович
Код ЄДРПОУ13814649
Дата реєстрації18.12.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАШТАН, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ТОРГОВО-ПОСЕРЕДНИЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАШТАН, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ТОРГОВО-ПОСЕРЕДНИЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13814649.

Керівником підприємства «КАШТАН, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ТОРГОВО-ПОСЕРЕДНИЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Цибрій Іван Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАШТАН, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ТОРГОВО-ПОСЕРЕДНИЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Львівська обл., м. Борислав, вул. Петлюри, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАШТАН, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ТОРГОВО-ПОСЕРЕДНИЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах