ЕЛЕКТРОНІКА, КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
82151, Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Рихтичі, вул. Дрогобицька, 50
Керівник
Кікта Зенон Володимирович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13815755
Дата реєстрації03.10.1997
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕЛЕКТРОНІКА, КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЛЕКТРОНІКА, КООПЕРАТИВ» присвоєно код 13815755.

Керівником підприємства «ЕЛЕКТРОНІКА, КООПЕРАТИВ» є Кікта Зенон Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЛЕКТРОНІКА, КООПЕРАТИВ» — Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Рихтичі, вул. Дрогобицька, 50.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕЛЕКТРОНІКА, КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах