СТРИЙСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
82400, Львівська обл., м. Стрий, просп. Чорновола, 28
Телефони
Керівник
Корінець Дарія Дмитрівна
Код ЄДРПОУ13815956
Дата реєстрації25.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СТРИЙСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТРИЙСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 13815956.

Керівником підприємства «СТРИЙСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ ІНВАЛІДІВ» є Корінець Дарія Дмитрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТРИЙСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ ІНВАЛІДІВ» — Львівська обл., м. Стрий, просп. Чорновола, 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТРИЙСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ ІНВАЛІДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах