ІНГАЛСЕРВІС, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79017, м. Львів, вул. Левицького, 53, к. 7
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Курбан Алла Степанівна
Бухгалтер
Шкробот Олександра Степанівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13816179
Дата реєстрації06.02.1996
Дата оновлення25.11.2005
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНГАЛСЕРВІС, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНГАЛСЕРВІС, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13816179.

Керівником підприємства «ІНГАЛСЕРВІС, ФІРМА, ТОВ» є Курбан Алла Степанівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНГАЛСЕРВІС, ФІРМА, ТОВ» — м. Львів, вул. Левицького, 53, к. 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНГАЛСЕРВІС, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах