ЮНІВЕС, ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
79012, м. Львів, вул. Сахарова, 46
Телефони
Керівник
Чекан Оксана Ігорівна
Бухгалтер
Чабаранок Марія Андріівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13817116
Дата реєстрації02.08.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЮНІВЕС, ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮНІВЕС, ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА ФІРМА, ПП» присвоєно код 13817116.

Керівником підприємства «ЮНІВЕС, ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА ФІРМА, ПП» є Чекан Оксана Ігорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮНІВЕС, ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА ФІРМА, ПП» — м. Львів, вул. Сахарова, 46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮНІВЕС, ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах