ФОРТУНА, МПП

Контакти

Юридична адреса
81555, Львівська обл., Городоцький р-н, смт. Великий Любінь, вул. Довбуша, 43
Телефони
Керівник
Вихованок Володимир Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13817412
Дата реєстрації28.03.1996
Дата оновлення13.03.2013
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФОРТУНА, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФОРТУНА, МПП» присвоєно код 13817412.

Керівником підприємства «ФОРТУНА, МПП» є Вихованок Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФОРТУНА, МПП» — Львівська обл., Городоцький р-н, смт. Великий Любінь, вул. Довбуша, 43.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФОРТУНА, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах