РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЯ СВЯТИХ БЕЗСЕРЕБРЕНИКІВ КОСМИ І ДАМ’ЯНА У С. ПУКЕНИЧІ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
82421, Львівська обл., Стрийський р-н, с. Пукеничі, вул. Нижанківського, 20а
Керівник
Ковалевський Володимир Григорович
Код ЄДРПОУ13819150
Дата реєстрації22.03.1993
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЯ СВЯТИХ БЕЗСЕРЕБРЕНИКІВ КОСМИ І ДАМ’ЯНА У С. ПУКЕНИЧІ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЯ СВЯТИХ БЕЗСЕРЕБРЕНИКІВ КОСМИ І ДАМ’ЯНА У С. ПУКЕНИЧІ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 13819150.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЯ СВЯТИХ БЕЗСЕРЕБРЕНИКІВ КОСМИ І ДАМ’ЯНА У С. ПУКЕНИЧІ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Ковалевський Володимир Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЯ СВЯТИХ БЕЗСЕРЕБРЕНИКІВ КОСМИ І ДАМ’ЯНА У С. ПУКЕНИЧІ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Львівська обл., Стрийський р-н, с. Пукеничі, вул. Нижанківського, 20а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЯ СВЯТИХ БЕЗСЕРЕБРЕНИКІВ КОСМИ І ДАМ’ЯНА У С. ПУКЕНИЧІ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах