НОВЕ ЖИТТЯ, АГРОФІРМА, ПРИВАТНЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
81522, Львівська обл., Городоцький р-н, с. Тучапи
Керівник
Шкреметко Федір Олексійович
Код ЄДРПОУ13820360
Дата реєстрації13.03.1998
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОВЕ ЖИТТЯ, АГРОФІРМА, ПРИВАТНЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВЕ ЖИТТЯ, АГРОФІРМА, ПРИВАТНЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13820360.

Керівником підприємства «НОВЕ ЖИТТЯ, АГРОФІРМА, ПРИВАТНЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Шкреметко Федір Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВЕ ЖИТТЯ, АГРОФІРМА, ПРИВАТНЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Львівська обл., Городоцький р-н, с. Тучапи.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВЕ ЖИТТЯ, АГРОФІРМА, ПРИВАТНЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах